Filmy

Avatar

13. března 2010 v 9:39 | Brunetka
Ahoj, tak jsem se rozhodla napsat můj názor na Avatar, ale nejdříve napíšu o čem to vlastně je asi to nenapíšu úplně přesně protože tento článeček jdu psát já a nebudu ho nikde kopírovat!:)

Takže jsou dva bratři (dvojčata) jeden je vědec ten bohužel umřel, a druhý je voják. Vědec dlouho dělal výzkumy a jeho DNA byla použita na výrobu avatara. Kvůli jeho smrti ale nemohl se "převtělit" do toho avatara a proto na zemi hodně vzdálenou poslali jeho bratra který je na vozíčku. Jeho úkol je aby po "převtělení" do toho avatara se spřátelil s těmi domorodými lidmi a přesvětšil je aby se přestěhovali. Proč? Protože jejich kmen sídli na velkém bohatství. A jak už to tak bývá tak lidé chtějí čím dál tím víc. Tato země je velmi krásná, všude samé stromy, keře, květiny ale i velmi nebezpečný tvorové! Jake (hlavní hrdina) se s nima dokázal spřátelil a oni ho naučili jejich zvykům. Důvěřovali mu, a on si uvědomil že kvůli němu domorodé lidi normální(přistěhovalci) zničí! Byl mezi dvěma různými lidskými řasy. Také se zamiloval do jedné domorodanky.
Lidé bohužel vypálili jejich strom a spousta domorodých lidí umřelo. Zbytek se přestěhoval a svolal všechny jejich lidi aby napadli ty přistěhované lidi. Válčí spolu a už to vypadá hodně špatně, ale díky Jakevi který byl u "Avi" (nevim jak se to píše) - je to takoví ten jejich velká vzácný fialový krásný strom, byl u ní a s věřil se jí, ona ho vyslyšela a i tvorové kteří žijí v lese kteří by normálně lidi i domorodé lidi zabili pomohli tím domorodým a díky tomu vítězí. Většina lidi se vrátí na jejich Zemi ale pár vyvolených tam zůstane

 
 

Reklama